Vashat e Lirisë në xhiron e dytë të Kupës së Kosovës përballen me vashat e Klubit Jakova

Të enjten në orën 11 në Stadiumin e qytetit në Gjakovë zhvillohet xhiroja e dytë e garave për Kupën e Kosovës.

Pas fitores 2 me 0 në Prizren kundër vashave të Klubit “Malisheva” vashat e Lirisë do të përballen me vashat e Klubit “Jakova”


Ndeshja zhvillohet në stadiumin e qytetit në Gjakovë duke filluar në orën 11.

Trajneri Rexhep Gaxholli shprehet optimist para ndeshjes dhe beson se vashat e tij do të tregojnë performancë të mirë./prizrenisot.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *