Sot në Mushnikovë përurohet Zyra e Gjendjes Civile

Sot, në orën 11 në Mushnikovë do të bëhet përurimi i Zyrës së Gjendjes Civile , projekt i realizuar nga Drejtoria e Administratës.

Në përurimin e këtij projekti do të jetë i pranishëm kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka dhe drejtori i Drejtorisë së Administratës, Osman Hajdari.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *