Liria udhëton në Gjilan në javën e 32-të të Superligës së Kosovës

Kanë mbetur edhe 2 javë deri në përfundimin e këtij edicioni në Superligën e Kosvoës.

Prishtina dhe Feronikeli, dy ekipet që po luftojnë për titullin e kampionit do ti zhvillojnë ndeshjet e tyre, të mërkurën me fillim nga ora 16:00.

Prishtina pret Trepçën 89 në stadiumin Fadil Vokrri, ndërsa Feronikeli udhëton në Podujevë për të zhvilluar ndeshjen ndaj Llapit.

Orari i plotë i javës së 32-të

E mërkurë

Prishtina – Trepça 89 16:00

Llapi – Feronikeli 16:00

Drita – Flamurtari 16:00

Drenica – Ballkani 16:00

E enjte

Gjilani – Liria 16:00

KEK-u – Ferizaj 16:00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *