Liria -KEK-u, rast për fitoren lamtumirëse…

Të shtunën ( 11 maj), në stadiumin “Përparim Thaçi” në Prizren, Liria takohet me KEK-un.  Kur kanë mbetur tri ndeshjet e fundit të Superligës në futboll, dhe kur Liria i ka humbur të gjitha mundësitë për të qëndruar në elitën e futbollit të Kosovës, ndeshja me KEK-un është një rast i mirë për ta shënuar fitoren lamtumirëse.

Liria në edicionin e ardhshëm të garave do të jetë pjesë e Ligës së parë.

Ndeshja fillon në ora 16 :00.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *