Liria e shijon fitoren e largimit nga Superliga, e mund KEK-un 3:1

Me golat e Fatih Karahodës (1) dhe Liridon Fetahajt (2) Liria ka shënuar fitore me rezultat 3:1, kundër skuadrës së fundit në tabelë, KEK-ut.

Kjo ndeshje nuk e kishte asnjë rëndësi as për skuadrën vendase e as për KEK-un, skuadër kjo që fundin e tabelës e mban që nga fillimi i Kampionatit.

Me KEK-un në një rang më të ulët garash bie edhe Liria./prizrenisot.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *