Gruaja sulmon bashkëshortin në Prizren, arrestohet

Një femër është arrestuar në Prizren nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht bashkëshortin e saj.

Si pasojë e sulmit viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore ku kanë konfiskuar një mjet te mprehtë, i cili dyshohet se ishte përdorur në rast.

 E dyshuara pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. 

Rasti ka ndodhur në parë në orët e mbrëmjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *