E treta e vërteta, Liria e fshinë edhe postimin e dytë paralajmërues për ndeshjen e së shtunës

Më në fund Liria e ka publikuar paralajmërimin pa gabime për ndeshjen e së shtunës.

Herën e parë iu kthye mbrapsht emblema e Prishtinës.

Herën e dytë ndeshja i paralajmërua si ndeshje e Ipko superligës.

Të shpresojmë se të shtunën futbollistët nuk do të bëjnë gabime të këtilla amatore, do të angazhohen fortë dhe do të nxjerrin rezultat të mirë kundër Prishtinës në 1/8 e finales së Kupës së Kosovës.

Ndryshe skuadra që humb përshëndetet me garat e mëtejme për Kupën e Kosovës/prizrenisot.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *