Ballkani sot në Suharekë e pret Gjilanin në 1/8 e finales së Kupës

Sot zhvillohen 4 ndeshje për Kupën e Kosovës dhe do të kompletohet emërorja e skuadrave që do të luajnë në çerekfinale të Kupës së Kosovës.

Ballkani në stadiumin e qytetit në Therandë e pret Gjilanin.

Trepça 89 me Flamurtarin luajnë në Mitrovicë.

Dukagjini – Feronikeli dhe KIKA – Istogu janë dy ndeshjet e fundit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *